Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti’nin Kadın Kolları Başkanları Afyon’da Toplandı

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Emine Ergül, Anayasa değişikliği referandum sürecinin Türk demokrasi tarihi acısından önemine değinerek, Önümüzdeki halk oylaması süreci AK Parti iktidarı için değil, Türk demokrasi tarihi için bir milattır, başlangıçtır. Allah’a binlerce şükür olsun ki, bizlere de bu sürecin parçası olmayı nasip etti dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 2. Bölge Teşkilat İçi Eğitim Toplantısı, İl Kadın Kolları Başkanlığının ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Emine Ergül, Anayasa değişikliği referandumunun Türk demokrasi tarihi için bir milat olduğunu dile getirdi. Ergül, Önümüzdeki halk oylaması süreci AK Parti iktidarı için değil, Türk Demokrasi tarihi için bir milattır, başlangıçtır. Allah’a binlerce şükür olsun ki, bizlere de bu sürecin parçası olmayı nasip etti. Önümüzde çok önemli bir dönem var. 2023 hedeflerine ulaşmak için bu süreci başarılı bir şekilde geçirecek, her zaman olduğu gibi millete hizmet aşkı bizim şiarımız olacaktır. Şimdi görevimiz ise 81 ilde 80 milyon vatandaşımıza ulaşarak parti politikalarımızı ve hizmetlerimizi anlatmak ve milletimizle gönül köprüleri kurmaktır. Geçen 16 yıllık iktidar sürecinde birçok ilke imza attık. Allah’ın izni ile yapılacak referandum ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçerek daha hızlı karar alabilen, daha demokratik ve parlamentonun daha güçlü olduğu bir sistemle millete hizmet yoluna devam edeceğiz diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından eğitim toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

Toplantıya; Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Emine Ergül, Teşkilat Başkan Yardımcıları Çiğdem Koncagül ve Emel Anar, İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Isparta, Kütahya, Karaman, Konya İl Kadın Kolları başkanları, Yürütme Kurulu üyeleri ve İlçe Kadın Kolları başkanları katıldı. – AFYONKARAHİSAR

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Türkiye'nin Ilk 'Kadın Şehitler Anıtı' Açıldı başlıklı makalemizde Açıldı, Anıtı ve Gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri