Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Güzel saçlar için doğru tarak seçimi

Elektriklenen saçlar için tarak önerisi

Eğer kolay elektriklenen saçlara sahipseniz plastik ve metal fırçalardan uzak durup, ahşap veya kıldan yapılma fırçaları tercih edin. Elektriklenmeyi önlemek için saçlarınızı kuru kuru taramaktan kaçının ve saç kremi kullanarak elektriklenmeyi en aza indirin.

Dolgun saçlar için tarak önerisi

Dolgun saçlar için kullanılacak tarak türü yuvarlak fırçalardır. Saçlarınızı kuruttuktan sonra bölümlere ayırıp tarağınızla sarın ve fön makinesi tutun. Saçı bu şekilde 15 dakika tutup tarakları çıkarıp kremleyin ve tekrar tarayın. İşte dolgun saçlara sahip olmak bu kadar basit!
Masaj için saç fırçası önerisi

Vücudumuzun en havasız bölgelerinden biri olan saç diplerini havalandırmak için masaj yapmak gerekir. Saç diplerine yapılan masaj kan dolaşımını da hızlandırdığı için çok sağlıklıdır ve bu sebeple tarak seçimi de çok önemlidir. Uçları yuvarlaklaştırılmış kıl fırçalar saç diplerini masaj yaparak derinlemesine rahatlatır.
Kıvırcık saçlar için tarak önerisi

Kıvırcık saçlılar kesinlikle aralıklı dişleri olan fırçaları tercih etmeli ve taramadan önce mutlaka saç kremi kullanmalıdır.
Cansız ve sönük saçlar için fırça önerisi

Cansız saçlara sahipseniz geniş aralıklı ve sert kıl yapısına sahip fırça seçmeniz gerekir. Duştan sonra başınızı öne eğip bu tarakla tarayarak kurutun ve şekillendirin.:

Kepekli saçlar için tarak önerisi

Kepekli saçlara sahipseniz tararken saç diplerindeki kepekleri daha da belirginleştirmemek için uçları yuvarlaklaştırılmış ve yumuşak bir fırça tercih etmeniz gerekir.

Mat saçlar için tarak önerisi

Eğer saçlarınız çok matsa fön çekerken vs. metal tarakları seçmeiz faydalı olacak, saçlarınız olduğundan daha parlak görünecektir.

Bir önceki yazımız olan AK Parti'nin Kadın Kolları Başkanları Afyon'da Toplandı başlıklı makalemizde Adalet Ve Kalkınma Partisi, Afyon ve Afyonkarahisar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri