Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hint kınasındaki gizli tehlike!

Ünlü pop yıldızı 6 yaşındaki oğlunun bacağındaki iltihaplı yaraların fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Çocuğun bacağındaki yaraların sebebi herkesi hayrete düşürdü.

Atomic Kitten grubunun yıldızı Natasha Hamilton’ın oğlu Alfie, tatil sırasında hint kınasıyla yapılan geçici kına dövmesi yaptırdı. Bir hafta sonra küçük çocuğun bacağında ciddi alerjik reaksiyon meydana geldi.

4 çocuk annesi Natasha, oğlunun durumunun iyi olduğunu söylüyor ancak bacağında iz kalacağından endişeli.Natasha’nın oğlu kına dövmesinden dolayı alerjik reaksiyon yaşayan tek kişi değil. Aslına bakarsanız bu durum oldukça yaygın görülüyor. Uzmanlar, siyah mürekkep kullanılarak yapılan kına dövmelerinden uzak durulması konusunda uyarıyor.

Üstelik tek riski hayatınız boyunca vücudunuzda izle kalmak değil, ölümcül bir reaksiyon da ortaya çıkabilir. Geçici dövmelerde kullanılan yüksek miktarda kimyasal boya oldukça güçlü ve toksik. 

Bir önceki yazımız olan Türk kahvesinin içine yumurta sarısı eklerseniz... başlıklı makalemizde Sosyal Yaşam Haberleri, Türk kahvesi ve yumurta hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri