Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Jandarmadan Kadın Derneğine Ziyaret

Bursa İl Jandarma Komutanlığı çocuk ve kadın kısım komutanları, Osmangazi Doğancı Köyü Kadınları Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Bursa’nın dağ ilçelerinden kadınlarla sık sık bir araya gelen Bursa İl Jandarma Komutanlığı çocuk ve kadın kısım komutanlarının bu seferki adresi, Osmangazi Doğancı Köyü Kadınları Dayanışma Derneği oldu. Kısım Amiri Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ali Çelik ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Selime Çöl, yaptığı ziyarette aile içi ve kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair broşür dağıttı. Yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını belirten Dernek Başkanı Hatice Şahan ise, jandarma ile kendilerini daha güvende hissettiklerini söyledi. İlk kez dernek kurarak kadınlarla birlikte bir iş tecrübesi yaşadıklarını belirten Şahan, imkan tanındığında kadınların kaldıramayacağı yük olmadığını söyledi. – BURSA

Bir önceki yazımız olan Fetö'nün Para Kuryesi Sanığı Kadın: 'Duygusallığımın Kurbanı Oldum' başlıklı makalemizde Duygusallığımın, Fethullah Gülen ve Fetö hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri