Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kadın Doktor, Kendisini Bıçaklayan Doktor Kocasını Mahkemede Affetti

Üsküdar’da, boşanma aşamasında olduğu göz doktoru eşi Dilhan Süer’i bıçakla yaralayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Necdet Süer’in 9 -15 yıl hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Eşinin bıçakladığı için pişman olduğunu söyleyen Necdet Süer, eşi ifade verirken sürekli ağladı. Dilhan Süer, mahkemede eşini affetiğini ve şikayetinden vazgeçtiğini söyledi. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

OLAYDAN 6 – 7 AY ÖNCE ARALARI AÇILDI

Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, tutuklu sanık 67 yaşındaki Necdet Süer ve müşteki 57 yaşındaki Dilhan Süer ile taraf avukatları katıldı. Necdet Süer, 1995 yılında evlendiği Dilhan Süer’le, geçen yıl yaşanan olaydan 6-7 ay önce aralarının açıldığını belirtti.

”ÇOK PİŞMANIM”

Eşi Dilhan Süer’in ısrarla kendisinden ayrılmak istediğini söyleyen Necdet Süer, Israrla yaşlandığımı, Alzheimer olduğumu, ayrılmak istediğini söylüyordu. Ayrılıktan caydıramadığım için anlaşmalı boşanmayı teklif ettim. Ortak evimizin yarısını almayı teklif ettim. Bu konuyu görüşmek için çalıştığı hastaneye gittim. Anlaştığımızdan fazla para istedi. ‘Bıktım senden. Düş yakamdan, ihtiyarladın, unutkan oldun’ dedi. Öfkeye kapıldım. Yanımda getirdiğim bıçakla kendisine vurmuşum. Çok pişmanım. dedi

”DALAĞIM ALINDI”

Mahkemede söz alan Dilhan Süer eşi hakkındaki şikayetinden vazgeçtiğini belirterek Saat 16.30 civarında kliniğe geldi. Hastam gittikten sonra odama aldım. Yan yana dururken sırtımın sol tarafına, belime yakın yere bir yumruk yediğimi zannettim. Yere düştüm. Elindeki bıçakla hamle yapınca bıçaklandığımı anladım. Bacağımdan ikinci kez bıçakladı. Parmağım da kesildi. Dalağım alındı. Tazminat ve şahsi haklarımın saklı kalması suretiyle eşim hakkındaki şikâyetimden vazgeçiyorum. dedi.

KARISI İFADE VERİRKEN SÜREKLİ AĞLADI

Karısı ifade verirken sürekli ağlayan Dr. Necdet Süer, bu sözlerin ardından da gözyaşları içinde, Eşime, şikâyetinden vazgeçtiği için çok teşekkür ediyorum dedi. Mahkeme Heyeti, eksiklerin tamamlanması için duruşmayı erteledi.

( Hürriyet)

Bir önceki yazımız olan Karadeniz Boks Kulübü Kadın Eldivenleri Şampiyonada İddialı başlıklı makalemizde Boks, Eldivenleri ve Fethiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir