Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kedileri Soğuktan Korumak isteyen Kadın, Evine ‘Kedi Merdiveni’ Yaptırdı

Tekirdağ’da diş hekimliği yapan Şebnem İlhan, Değirmenaltı Mahallesi’ndeki evinin bir bölümünü kedilere ayırdı. Evinin penceresinin önüne yaklaşık 2 metrelik ‘kedi merdiveni’ yaptıran İlhan, özellikle soğuk havalarda kedilerin eve rahatça girip çıkmasına olanak sağlıyor.

HAYVANLARI SOĞUKTAN KORUMAYI AMAÇLIYOR

Hayvanları çok sevdiğini, özellikle de kedilere karşı ayrı bir sevgisi olduğunu anlatan İlhan, imkanları doğrultusunda tüm sokak hayvanlarına yardım etmeye çalıştığını vurguladı.

Bu kış havaların çok sert geçtiğini, bu nedenle sokak hayvanlarının soğuktan etkilendiğini ifade eden İlhan, evinin bir bölümünü sokak kedilerine ayırarak hayvanları soğuktan korumayı amaçladığını ifade etti.

”BU DÜNYA SADECE BİZ İNSANLARIN DEĞİL”

Evinin penceresine yaptırdığı merdivenle kendisi evde olmasa bile, soğuk havalarda kedilerin rahatlıkla eve girip çıkabildiğini anlatan İlhan, Aslında ben çok fazla bir şey yaptığıma inanmıyorum. Elimin değdiği, ulaşabildiğim kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyorum. Gerçekten bu uğurda hayatını feda eden insanlar var. Son günlerde soğuk havalar geçirdik, onlara salonumu açtım. Camın altına koyduğum merdiven ile bazı sokak kedilerini misafir ederek soğuktan korunmasını sağladım. Bu dünya sadece biz insanların değil. Herkesin duyarlı olması lazım. diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kadın Cinayeti Kameralara Yansıdı başlıklı makalemizde Bursa, Cinayeti ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri