Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kırıkkale Operasyonlarda, Hapis Cezası Olan 2’si Kadın 9 Kişi Tutuklandı

Operasyonlarda, hapis cezası olan 2’si kadın 9 kişi tutuklandı

KIRIKKALE Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş şubesi ekipleri, çeşitli suçlardan uzun süredir aranan 2’si kadın 9 kişiyi düzenlediği operasyonlarda yakaladı. Zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Kırıkkale’ye bağlı Keskin ilçesinde adam öldürmek sucundan 6 yıl cezası bulunan M.Ö. (52) sabaha karşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin evine geldiğini görmesi üzerine Altıntaş Mahallesi’nde bulunan saklandığı tavuk kümesinde yakalandı. Ayrıca çeşitli suçlardan aranan ve 4 yıl cezası bulunan N.A., 6 yıl cezası bulunan K.O., 15 yıl cezası bulunan H.K., 6 yıl cezası bulunan E.N., bir ay cezası bulunan H.A., 2 yıl cezası bulunan R.Ş. ile FETÖ’den aranan M.A.F. ile S.E. bulundukları konutlarında yakalanıp, gözaltına alındı. Zanlılar, ifadelerinden sonra çıkarıldıkları mahkemece tutuklanıp, Keskin Kapalı Ceza Evi’ne gönderildiler.

Bir önceki yazımız olan PKK'dan Sabotaj ve Suikast Eğitimi Alan Kadın Militan Istanbul'da Yakalandı. başlıklı makalemizde Alan, Cumhuriyet Başsavcılığı ve da hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri