Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sakallı Kadın Net Konuştu: Kadın Olmak İstemiyorum

Eurovision yarışmasında Avustralya adına yarışan ve birinci olan Conchita Wurst yakında ikinci albümünü piyasaya çıkaracak. Albüm öncesi çarpıcı açıklamalarda bulunan şarkıcı artık asla kadın olmak istemediğini açıkladı!

SAKALLARIYLA İLGİ ODAĞI OLDU

Hatırlanacağı gibi 2014 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Avustralya’yı temsil eden Conchita Wurst birinci olmuştu. Herkesi şaşkına çeviren şarkıcı bir anda dedikodu kazanının da kaynamasına neden oldu. Sakallı kadın görüntüsüyle dünyayı şok eden 29 yaşındaki Wust yani gerçek adıyla Tom Neuwirth, bir anda tüm ilgiyi üzerine çekti.

AMACIM SANSAYSON YARATMAK DEĞİL

Uzun süre konuşulan ve hakkında birçok tartışma çıkan Neuwirth sonunda bir açıklama yapmış ve Amacım sansasyon yaratmak değil. Kadın erkek fark etmez. Herkes istediği gibi yaşama hakkına sahip olmalı demişti.

İKİNCİ ALBÜMÜNÜ ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR

Camiada Drag Queen olarak yani kadın kıyafetleri giyip insanları eğlendiren kişi olarak tanının Tom şimdi ikinci albümünü çıkarmaya hazırlanıyor.

İMAJINDAN SIKILDI

Bir gazeteye verdiği röportajda hem yeni albümünü hem de özel hayatını anlatan Wurst artık Sakallı kadın imajından sıkıldığını, bu imajı öldürmesi gerektiğini, yeniliğe ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

ASLA KADIN OLMAK İSTEMİYORUM

Herkesin onun kadın olmasını beklerken Asla kadın olmak istemiyorum diyerek şaşırtan ünlü şarkıcının üstüne yapışan imajını nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu…

Bir önceki yazımız olan Kadın ve Eşcinsellere Tacizse Hapis Cezası Önerisi başlıklı makalemizde Cezası, Eşcinsellere ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir