Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat Çözüm Fen Lisesi, Yıldız Kızlar Basketbol Müsabakalarında yarı finale çıktı

Yozgat Çözüm Koleji Fen Lisesi, eğitimde gösterdiği başarıyı okul sporlarında da taşıdı. Çorum’da gerçekleştirilen Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol müsabakalarında B Grubunda Samsun, Kırşehir, Kayseri ve Amasya ile aynı grupta yer alan Yozgat Çözüm Koleji Fen Lisesi Kız Basketbol takımı, rakiplerini geçerek final müsabakasına çıktı. Final müsabakasında Samsun Spor Lisesi Kız Basketbol takımı ile karşılaşan Yozgat Çözüm Koleji Fen Lisesi, baştan sona üstün oynadığı karşılaşmayı 35-22 kazanarak yarı finale yükseldi.
Grup müsabakalarında gösterdikleri özveriyi yarı final müsabakalarında da sergileyeceklerini dile getiren Yozgat Çözüm Koleji Fen Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Hacı Hüseyin Çelik,Grup müsabakalarına okulumuz kız basketbol takımımızla çok iyi hazırlanmıştık. Çorum’da düzenlenen Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol Grup Müsabakalarında rakiplerimizi tek tek geçtik ve finalde Samsun Spor Lisesi ile karşılaştık. Rakibimizi üstün bir oyunla mağlup ettik ve adımızı yarı finale yazdırmayı başardık. Sergiledikleri mücadele ve emeklerinden ötürü öğrencilerimi tebrik ediyorum. Hepsine teşekkür ediyorum, başarılarını yarı final müsabakalarında da sürdüreceklerine inanıyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Hollanda’ya tepki başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri