Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat Valisi Yurtnaç’tan şehit ailelerine pozitif ayrım

Vali Yurtnaç, ziyaretleri sırasında şehit aileleri ve gazilere ailelerine pozitif ayrım uyguladıklarını belirterek “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuz var. Bu canların hiçbir şekilde karşılığı olmaz bunu biliyoruz. Biz her zaman onların yanındayız, onların hizmetindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar” dedi.
İlçelerde kaymakamların her ay şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeleri hususunda genelge çıkardıklarını ifade eden Vali Yurtnaç, “Şehit ve gazi ailelerimiz bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu açıdan ilçelerde kaymakamlarımız her ay şehit ve gazi ailelerimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı ziyaret ederek bir ihtiyaçları var mı dertleri sıkıntıları var mı kontrol edip gecikmeden gerekeni yapacaklardır. Bizler de bu insanların sıkıntılarını çözmek için gerekli her çalışmayı yapmakla yükümlüyüz” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta 6 bin 500 öğrenci YGS’ye girecek. başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri