Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgatlı yazar imza gününde okurlarıyla buluştu

Kütüphane Haftasında okur sayısının artması temennisinde bulunan Çiftçi, kitaplarında yer alan karakterler hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Çiftçi, imza gününde öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Söyleşi de açıklamalarda bulunan Çiftçi,İnsanlar sevdalarını ve aşklarını herkese anlatamazlar. Ama anlatan birilerini gördükleri zaman kendilerinden bir şey bulurlar. Her zaman sizleri eleştirenler olur. Yazdıklarınızı sorgulayanlar olur. Ama asıl olan yazmaktır. Eleştirilere çok dikkat ederseniz hareket edemezsiniz. Bu normal yaşantımızda da böyledir. Dolayısıyla yazarken de bu böyledir. Ama yazmaya devam edersiniz. Eleştiriler her şekilde olur. Anlatmak istediğim şeyler vardı. Bu yüzden yazmaya yöneldim. Çok konuşan bir adam değilim ama sevdiğim insanların yanında çok konuşurum. Konuştuğumda da anlatmayı severim. Yazmak benim için önemli bir anlatma biçimi dedi.

Bir önceki yazımız olan KOSGEB hafta sonu mesaisine devam edecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri