Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat’ta huzurevinde kandil programı düzenlendi

Program huzurevinde kalan 60 yaşlıya karanfil dağıtılarak başladı. Ardından, Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ilahi dinletisi gerçekleştirildi.

Düzenlenen programa Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç’ın yanı sıra Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli, muhtarlar ve eşleri de katıldı.

Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli, “Huzurevimize şehrimizden yoğun olarak, gerek öğrenciler ve gerekse de yöneticiler ziyarette bulunuyorlar. Biz yaşlılarımızla bir araya gelmeyi aktif hale getirmek istiyoruz. Bugün ilk defa muhtarlarımız ve mahallelerimizden katılımlar gerçekleşti. Bu etkinlikleri sürekli hale getirmek istiyoruz. Bu gibi etkinliklerle yaşlılarımızı halkla buluşturup, ’ onlar gelemiyorlar biz gideriz’ parolasıyla hareket ediyoruz. Onlara hak ettikleri değerleri göstermeyi bu programlarla gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta iki ayrı trafik kazası: 1 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri